Ta oferta pracy jest nieaktualna od 301 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE
PRACOWNIK SKLEPU - etat 87h

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i blisko 10 000 w ponad 25 krajach.

Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

TWOJE ZADANIA
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Pomoc klientom w dokonaniu najlepszych wyborów
  • Obsługa stanowiska kasowego
TWOJE KOMPETENCJE
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
    i zaangażowanie
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY
umowę o pracę
na min. 12 miesięcy
brak okresu próbnego
atrakcyjne zarobki
oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
bezpłatną, prywatną
opiekę medyczną dla Ciebie
prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny
ubezpieczenie na życie
możliwość rozwoju
bony na święta
i paczki dla dzieci
wyprawki szkolne

Tarnobrzeg ul. Sikorskiego - Aplikuj
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się