Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sklepu

FRAC BIS SP. Z O.O.

4 300 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Belgradzka 6

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem (magazynier),

  • krojenie wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów, wykładanie produktów na lady chłodnicze (pracownik stoiska mięsnego),

  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców, obsługa kasy fiskalnej (pracownik stoiska owoce/warzywa),

  • krojenie pieczywa, wypiekanie bułek, chlebków i innego rodzaju przekąsek, obsługa klientów (pracownik stoiska piekarniczego),

  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów, drobne prace porządkowe (kasjer-sprzedawca).

Nasze wymagania

  • książeczka do celów epidemiologiczno-sanitarnych,

  • dyspozycyjność (praca według indywidualnego harmonogramu oraz w weekendy).

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • płacę podstawową w wysokości 4300 zł brutto plus premię,

  • bony towarowe,

  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość przyuczenia.

Sieć polskich sklepów spożywczych FRAC poszukuje pracowników do nowo otwieranej placówki handlowej w Warszawie przy ul. Belgradzkiej 6 (dzielnica Ursynów). Oferujemy pracę na stanowiskach: kasjer-sprzedawca, pracownik stoiska mięsnego, pracownik stoiska owoce/warzywa, pracownik stoiska piekarniczego oraz magazynier.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za poświęcony czas.

Sklepy Frac w Warszawie zatrudnią pracowników na stanowiska: kasjer- sprzedawca, pracownik stoiska piekarniczego, pracownik stoiska mięsnego oraz pracownik stoiska owoce/warzywa.

Przewiń do profilu firmy