Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik sortowni paczek

Gi Group Deutschland GmbH

  • Lipsk, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Szukamy pracowników z komunikatywnym angielskim lub niemieckim.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie paczek do wysyłki

  • Skanowanie

  • Etykietowanie przesyłek

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Niekaralność

  • Potwierdzenie na dokumentach 5 lat wstecz (praca, bezrobocie, szkoły, zwolnienia lekarskie, działalność gospodarcza)

Pracodawca oferuje

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony

  • Stawkę 13,84€ brutto/h plus dodatki 30 % nocki, 75 % niedziele,100 % święta

  • Zakwaterowanie skomunikowane z lotniskiem

  • Bonus za przeprowadzkę 2500€ wypłacane przez 5 miesięcy po 500 €

  • Opiekę koordynatora

  • Obiady na stołówce na lotnisku

  • Tłumaczymy wszystkie dokumenty potrzebne do pracy na lotnisku

  • Premie za polecenie pracownika 1000€