Logo Pracuj.pl

Pracownik Sortowni Paczek

Inwork Sp. z o.o.O firmie

3 400–3 900
brutto / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Inwork Sp. z o.o.

Południowa 29

Gumieńce

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.
  • Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata.
  • Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
  • Drobne czynności porządkowe

Nasze wymagania

  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).
  • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.
  • Ukończone 18 lat

To oferujemy

  • Stawkę w wysokości 23,00 zł brutto/godzina;
  • BEZPŁATNY TRANSPORT [ w obie strony ] dla magazynu przy ul. Południowej 29 z miejsc: Kwiatowa Gumieńce (Okulickiego), Plac Kościuszki (przystanek autobusowy przy Piastów), Plac Rodla (przystanek przy ul. Piłsudskiego);
  • Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
  • BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !
  • Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
  • Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ];
  • Godziny pracy: zmiany do wyboru: 03:30 - 11:30 lub 14:00 - 22:00

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!

Pracownik Sortowni Paczek, Południowa 29, Gumieńce, Szczecin