Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik/ Specjalista ds. Administracji

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Kutrzeby 16G, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Silvan Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Kutrzeby 16G

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w obsłudze administracyjnej biura

  • Wsparcie działu obsługi klienta

  • Monitorowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem zleceń

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Kontakt z klientem

  • Utrzymanie kontaktu z dotychczasowymi klientami (opiekun klienta).

  • Asystowanie przy prowadzeniu spraw reklamacyjnych

  • Wystawianie i przyjmowanie faktur

  • Prowadzenie rozliczeń paletowych

  • Weryfikacja dokumentacji transportowej

  • Kontrola obiegu dokumentacji handlowej

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność i samodyscyplina

  • Zdolność budowania dobrych i trwałych relacji handlowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w godzinach 8-16, 10:00-18:00

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia branżowe

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie karty sportowej i prywatna opieka medyczna