Pracownik Sprzątający Biura

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sprzątanie dwóch biur zlokalizowanych w centrum Wrocławia przed lub po rozpoczęciu pracy firmy (harmonogram do ustalenia),

  • dbanie o estetykę i porządek powierzchni biurowych,

  • opróżnianie koszy,

  • dodatkowe zlecone obowiązki cyklicznie np. mycie okien.

Nasze wymagania

  • Dobrej organizacji pracy,

  • optymistycznego usposobienia,

  • rzetelnego realizowania powierzonych obowiązków,

  • doświadczenia w sprzątaniu powierzchni biurowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy (płacimy za wykonaną pracę - nie musisz tego robić przez 8 godzin),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dodatkowo po okresie próbnym dostęp do kafeterii benefitowej (opieka medyczna, ubezpieczenie itp.),

  • stałą współpracę.