Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sprzątający

SCARLETT ASSIST sp. z o.o.

3 010 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie biur/szatni/sanitariatów wraz z utrzymaniem czystości na hali produkcyjnej tj. mycie posadzek, czyszczenie barierek itp.

  • Odkurzanie obszaru hali produkcyjnej

  • obsługa maszyny myjącej/ zamiatarki – operator maszyn

Nasze wymagania

  • samodzielność

  • sumienność

  • dokładność wykonania powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę w godzinach: 6-14 od poniedziałku do piątku na terenie zakładu

  • Możliwość pracy w weekendy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie 3010 brutto/miesiąc

O nas

Scarlett to grupa firm zależnych o międzynarodowym zasięgu z silną reputacją na rynku, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie outsourcingu przemysłowego.Naszym celem jest dostosowanie usług do różnych wymagań klientów.

Obecnie na sukces Grupy Scarlett nieustannie pracuje zespół ponad tysiąca pracowników, wraz z kilkudziesięcioma wyspecjalizowanymi doradcami, będącymi liderami z zakresu nowoczesnych technologii przemysłowych.

Zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku jesteśmy elastyczni, dlatego chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie outsourcingu przemysłowego, preferowany przez klientów, pracowników, czy społeczności lokalne.

Grupa Scarlett łączy kompetencje kilkunastu marek, działających na terenie całej Europy.