Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik sprzątający pokład samolotu oraz kontrolujący bezpieczeństwo pokładu (security search)

Icelandair

  • Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • sprzątanie pokładu samolotów (odkurzanie, czyszczenie półek na bagaż podręczny, powierzchni pod siedzeniami, toalet, kuchni pokładowej oraz kokpitu)

  • uzupełnianie wyposażenia pokładu samolotów (ręczniki, papier toaletowy, mydło, broszury reklamowe)

  • przeszukiwanie pokładu samolotu

  • praca w magazynie wyposażenia pokładowego

  • inne obowiązki powierzane pracownikom poza godzinami wzmożonego ruchu lotniczego

Nasze wymagania

  • ukończone 18 lat

  • dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa rekrutacyjna zostanie przeprowadzona po angielsku)

  • punktualność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobry stan zdrowia

  • prawo jazdy kat. B

  • ważny paszport

  • potwierdzenie niekaralności

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym

  • płatne nadgodziny

  • szkolenia przygotowujące do pracy

  • umowę na czas określony (min. 5 miesięcy) z możliwością przedłużenia

  • wynagrodzenie - min. 340 000 ISK netto

  • zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

  • termin rozpoczęcia pracy – marzec/kwiecień 2022

Icelandair

Icelandair jest największą linią lotniczą w Islandii oraz wiodącym dostawcą usług handlingowych w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Keflavik, posiadającą właśną sieć połaczeń, obejmującą kilkadziesiąt destynacji w Europie i Ameryce Północnej.

Przewiń do profilu firmy

Jak przebiega proces zatrudnienia?

  • Przyjęcie wniosku

  • Przetwarzanie wniosku

  • Ocena wniosku

  • Rozmowa kwalifikacyjna

  • Szkolenia

  • Zatrudnienie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie APLIKACJI W JĘZ. ANGIELSKIM ZE ZDJĘCIEM za pomocą przycisku poniżej.