Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sprzątający - praca sezonowa

AMETROS Facilities Management

  • Wielka Brytania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktualnie poszukujemy personelu sprzątającego akademiki na sezon wakacyjny 2021

  • Praca w AFM to:

  • Gruntowne i dogłębne sprzątanie pomieszczeń naszych klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Praca fizyczna z koniecznością wyrobienia tempa pracy dopasowanego do reszty grupy oraz standardów firmy

  • Dostosowanie się do zasad panujących na danym zleceniu

  • Gotowość do pracy dnia następnego

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby w wieku 18+,

  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności.

To oferujemy

  • legalne sezonowe zatrudnienie w Wielkiej Brytanii w okresie: od zaraz do września; od sierpnia do września;

  • zakwaterowanie odpowiadające miejscu pracy;

  • transport pomiędzy zleceniami;

  • pracę w polskim środowisku wraz z polskim przełożonym;

  • duży wymiar godzin umożliwiający wysokie zarobki;

  • gwarancja terminowych wypłat (cotygodniowe wypłaty w walucie £ na Twoje konto);

  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności niezbędnych do wyjazdu;

  • pełną organizację przy znalezieniu odpowiedniego lotu oraz transfer z lotniska do miejsca zamieszkania i pracy;

  • możliwość pracy z osobą bliską w jednej grupie.

Ametros Facilities Management jest wiodącym dostawcą usług porządkowych, naprawczych i remontowych, skierowanych do publicznych i prywatnych domów studenckich w Wielkiej Brytanii. Firma działa na rynku brytyjskim od 2008 roku i funkcjonuje na całym obszarze Anglii, Walii oraz Szkocji. Specjalizujemy się głównie w sprzątaniu i serwisowaniu kwater studenckich, malowaniu, praniu dywanów i myciu okien. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i co roku rozwijamy panel oferowanych usług.

W Ametros organizujemy pracowników w wyspecjalizowane drużyny: sprzątające, myjące okna, dywany oraz ekipy malarskie koordynowane przez polskich przełożonych. Wszystkie z nich pracują pod okiem wyszkolonej kadry manadżerskiej.

Podróżujemy po całym obszarze Wielkiej Brytanii zatrzymując się w miejscach wykonywania pracy lub okolicznych hotelach. Zdarza się, że działamy jak obsługa hotelowa w domach studenckich, pozostając w jednym miejscu przez cały sezon letni, innym razem odwiedzamy miejsce pracy na kilka dni lub nawet kilka godzin, aby wykonać usługę i ruszać dalej do innego miejsca.

Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi. Pracujemy ciężko, ale właśnie to daje możliwość zdobycia ponadprzeciętnych zarobków. Dynamika naszej pracy pozwala również na zwiedzenie Wielkiej Brytanii, poznanie lokalnej kultury oraz doszkalanie języka angielskiego. Z nami masz możliwość bezpiecznego i legalnego startu pracy za granicą.

Przewiń do profilu firmy