Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sprzątający restauracji

HR for Business Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace porządkowe na terenie sali

  • prace porządkowe na terenie kuchni

  • pilnowanie porządku na terenie zewnętrznym

  • dbanie o czystość i higienę w restauracji

Nasze wymagania

  • pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji

  • książeczki sanitarno - epidemiologicznej - opcjonalnie

  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej

To oferujemy

  • pracę na pełny etat lub pół etatu

  • pracę według grafiku od poniedziałku do soboty

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10 - tego każdego miesiąca

  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem

  • premię za frekwencję

  • możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego

  • bony żywnościowe

  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji

  • uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę)

  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.) - praca na pełny lub niepełny etat

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

HR for Business Sp. z o.o. - spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej IMPEL - zatrudni:

Pracownika sprzątającego restauracji

Cenisz sobie ład i porządek? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

HR for BUSINESS Sp. z o.o. - spółka będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta – poszukuje:

Pracownika Mobilnego Grupy Sprzątającej

Przewiń do profilu firmy