Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik gospodarczy

TZMO SA. O firmie

  • Przelot 39, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

TZMO SA.

Przelot 39

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie czystości wewnątrz obiektu,

  • obsługa mechanicznych urządzeń sprzątających.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe,

  • gotowość do pracy dwuzmianowej,

  • motywacja i chęć do pracy,

  • pracowitość, sumienność,

  • zatrudniamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • obfite benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami.

TZMO SA.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.