Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sprzątający w grupie mobilnej

KWADRA SYSTEM

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzątaniu przemysłowym w branżach takich, jak: spożywcza, farmaceutyczna, metalowa.
Mamy setki zadowolonych klientów, 20 letnie doświadczenie, działamy na terenie całej Polski.
Stawiamy na zespół, ale patrzymy indywidualnie na każdego pracownika.
W związku z nowymi zleceniami poszukujemy na stanowisko:

Pracownik sprzątający w grupie mobilnejNumer ref.: Nr ref.: OSK/0920

Masz dość pracy na drabinie?

Nie chcesz więcej odkurzać dywanów?

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje?

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę na terenie całego kraju. Praca z podnośników samojezdnych.

W zakresie Twoich obowiązków będzie:

  • odkurzanie konstrukcji hal przemysłowych,
  • mycie ścian do 15 m wysokości,
  • czyszczenie linii technologicznych,
  • gruntowne czyszczenie posadzek np. doczyszczanie, szlifowanie, uzupełnianie ubytków wraz z impregnacją.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • chęci do pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie – niektórzy tworzą z nami zespół od 15 lat,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe 3100 zł na rękę,
  • opłacone noclegi, ustawowe diety na wyjazdach służbowych,
  • premię uznaniową – zależną od efektów pracy zespołu,
  • dodatki za: frekwencje, prowadzenie pojazdu, polecenie stałego pracownika,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń i premii,
  • ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
  • podnoszenie kwalifikacji UDT, pakiet szkoleń,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy o dopisanie w CV zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kwadra System Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Mosina 62-050 ul. Dembowskiego 9, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Ogłoszenie archiwalne