Oferta pracy

Pracownik stacji kubków

Zott Polska Sp. z o.o.

  • Chłodnicza 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Chłodnicza 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii pakującej

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność, operatywność

  • sprawność fizyczna i ogólny stan zdrowia na dobrym poziomie

  • miejsce zamieszkania: Opole lub bliskie okolice

Mile widziane

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.

Przewiń do profilu firmy