Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Stolarz/ Monter - Montażysta Mebli

BIMEB MAGDALENA BIŁKO, KRZYSZTOF NICIECKI S.C.

  • Pogwizdów (pow. cieszyński)

    Pogwizdów (pow. cieszyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mebli według wytycznych projektu,

  • Umiejętność organizacji pracy,

  • Pakowanie i przygotowywanie towaru według specyfikacji,

  • Usprawnianie i modyfikowanie projektów i/lub procesu montażowego,

  • Umiejętność korzystania z narzędzi stolarskich.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży meblowej,

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Nienaganna kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Motywacja do pracy i chęć podnoszenia umiejętności,

  • Usprawnianie procesów produkcyjnych,

  • Mobilizacja i efektywność czasu pracy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie i premiowanie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Kontakt:

Tel. 662 125 682

604 776 593

Bimeb Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki S.C. to wszechstronna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży meblowej. Bimeb S.C. prowadzi działalność w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych, oferuje usługi stolarskie na terenach Polski, w szczególności południowej części, a także na terenach Czech i Słowacji. Z pasją rozwija kolejne gałęzie związane ze stolarstwem, automatyzacją procesów produkcyjnych, projektowaniem i prezentowaniem nowych trendów na rynku meblowym.

Przewiń do profilu firmy