Oferta pracy

Pracownik Surowców Produkcyjnych

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesu zaopatrzenia w surowce na podstawie dostępnych danych (plany, dostępne VMI, zamówienia do dostawców);

  • Opracowywanie tygodniowych planów zaopatrzenia zgodnie z dostępnymi planami produkcyjnymi;

  • Zapewnianie dostępności surowców i materiałów do produkcji pod bieżące plany produkcyjne;

  • Bieżące, dzienne kontrolowanie stanów magazynowych surowców, elastyczne reagowanie na zmiany;

  • Odpowiadanie za bezpieczny zapas surowców produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego;

  • Wystawianie zamówień na surowce niestandardowe oraz przyjmowanie dostaw tych surowców do systemu;

  • Wykonywanie comiesięcznej inwentaryzacji w magazynie surowców;

  • Bieżące analizowanie stanów magazynu surowców w systemie SAP;

  • Prowadzenie bieżącej analizy surowców zużytych do produkcji oraz podejmowanie działań w przypadku zaobserwowania odstępstw od założonych norm;

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, higieny i dyscypliny pracy na własnym stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe);

  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży;

  • Obsługa komputera (pakiet Office);

  • Znajomość systemu SAP mile widziana;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Twoje nowe stanowisko pracy

Da Ci szansę wpływania na rozwój naszego biznesu poprzez dostarczanie kultowych produktów do odbiorców, którzy mają silna więź z naszymi markami. Dzięki rodzinnemu środowisku pracy i chętnym do pomocy współpracownikom będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać rezultaty o jakich wcześniej nawet nie marzyłeś. Żaden dzień nie będzie taki sam . Będzie to ciekawe wyzwanie do pokonania, którego pomożemy Ci się przygotować tak abyś miał szansę się rozwijać.

O Twoim nowym zespole

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 28 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC - jednego z największych producentów napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie ponad 600 milionom konsumentów wybranych marek, z gamy ponad 190 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.