Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik szklarni - bez znajomości j. angielskiego

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli szukasz pewnej i dobrze płatnej pracy za granicą, A NIE ZNASZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jest to idealna okazja na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego – praca w tak znanej firmie z branży ogrodniczej to świetny dodatek do każdego CV! Zapewniamy transport do Holandii i zakwaterowanie.

    Zadania:

    • Naklejanie etykiet
    • Typowe prace szklarniowe przy roślinach
    • Szczepienie i sadzenie ziół

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie
    • Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny itp.)
    • Dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto;
    • Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto;
    • Minimum formalności

    Wymagania:

    • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego!
    • Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.