Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik szklarni

OTTO Work ForceO firmie

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Oferta NIE WYMAGAJĄCA znajomości języków obcych!

Szukasz pracy za granicą, ale produkcja ani magazyny nie są dla Ciebie? Mamy alternatywę – same łatwe i przyjemne zadania przy uprawie roślin ;-)

Praca na szklarni

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • Dobra stawka godzinowa: z dodatkami nawet 11,15€ brutto +100 EUR bonusu za pracę do końca kontraktu (31.01.2021)
  • Minimum formalności (możliwość rekrutacji całkowicie zdalnie)
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki medycznej
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. [email protected] czy Happy OTTO Wish!

WYMAGANIA

  • brak alergii na jakiekolwiek rośliny
  • elastyczność do pracy w różnych godzinach np. od 4:00
  • gotowość samodzielnego dojeżdżania do pracy na rowerze elektrycznym

OPIS STANOWISKA

  • Praca na różnych działach, gdzie zadania to np.:
    •    Szczepienie sadzonek ziół
    •    Klipsowanie, gumkowanie oraz pakowanie rośliny
    •    Wykonywanie bieżących prac porządkowych związanych z utrzymaniem szklarni
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne