Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Szklarni - Tulipany

  • Hoofddorp, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-12-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Holandiajobs Roland Vollmuller

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy?
Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

Miejsce pracy: Hoofddorp
Region: Holandia
Numer referencyjny: 10960

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy przy tulipanach w miejscowościach Hoofddorp oraz Aalsmeer (okolice Amsterdamu)

Praca polega na sadzeniu, pielęgnacji oraz pakowaniu kwiatów.

Start: 02 stycznia 2018

WYMAGANIA:

  • znajomość języków obcych NIE JEST WYMAGANA;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • gotowość do skorzystania z zakwaterowania pracodawcy.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • umowę na warunkach holenderskich;
  • tygodniowy system wypłat;
  • stawkę 9.60 € brutto/h; Przy 45 godzinach tygodniowo wynagrodzenie netto "do ręki" powinno wynieść około €280 po pokryciu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i transportu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 518 610 625.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)