Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Szklarni - Tulipany

  • Hoofddorp, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Holandiajobs Roland Vollmuller

    Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

    Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu do Holandii w celu podjęcia pracy?
    Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

    Miejsce pracy: Hoofddorp
    Region: Holandia
    Numer referencyjny: 10960

    Opis stanowiska:

    Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy przy tulipanach w miejscowościach Hoofddorp oraz Aalsmeer (okolice Amsterdamu)

    Praca polega na sadzeniu, pielęgnacji oraz pakowaniu kwiatów.

    Start: 02 stycznia 2018

    WYMAGANIA:

    • znajomość języków obcych NIE JEST WYMAGANA;
    • mile widziane prawo jazdy;
    • gotowość do skorzystania z zakwaterowania pracodawcy.

    PRACODAWCA OFERUJE:

    • zakwaterowanie;
    • ubezpieczenie;
    • umowę na warunkach holenderskich;
    • tygodniowy system wypłat;
    • stawkę 9.60 € brutto/h; Przy 45 godzinach tygodniowo wynagrodzenie netto "do ręki" powinno wynieść około €280 po pokryciu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i transportu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 518 610 625.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)