Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Technicznego Wsparcia Laboratorium

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Selvita S.A. jest jedną z największych w Europie firm biotechnologicznych działających w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w obszarze onkologicznym. Selvita zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. Selvita zatrudnia prawie 600 pracowników. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

    W związku z nieustannym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Techniczne wsparcie codziennej pracy laboratorium chemicznego
    • Przyjmowanie dostaw sprzętu i odczynników
    • Wprowadzanie odczynników do systemu magazynowego
    • Dokonywanie bieżących napraw sprzętu laboratoryjnego i infrastruktury w obrębie laboratorium
    • Zamawianie podstawowych odczynników chemicznych oraz drobnego sprzętu
    • Kontakt z zewnętrznymi serwisami
    • Prace konserwacyjne
    • Obsługa zmywarki oraz suszarki do szła laboratoryjnego, zapewnienie czystego szkła w laboratorium
    • Utrzymanie porządku w laboratorium

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie chemiczne
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Zapewniamy:

    • Dofinansowanie do kursów językowych
    • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych
    • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych
    • Dostęp do atrakcyjnej infrastruktury socjalnej (m.in dostęp do siłowni i sauny na terenie budynku)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie pdf za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.

    Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.