Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Techniczny

Job Talent NVO firmie

7 500 brutto / mies.
  • Belgia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji sanitarnych i systemów grzewczych

  • Elektryczne naprawy bramek, czujników i schodów ruchomych

  • Podłączanie gniazdek, przełączników, oświetlenia, tras kablowych oraz szaf sterowniczych

  • Montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych

  • Spawanie metalowych elementów: barierek, uchwytów itp.

  • Mechaniczne naprawy w pojazdach lotniskowych i sprzęcie automatycznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy spawacza MAG bądź elektyka przemysłowego

  • Zmysł techniczny i dryg do bieżących napraw

  • Planowanie większych napraw wraz z zamawianiem potrzebnych materiałów

  • Dbałość i precyzja w zakresie prac remontowych i renowacyjnych

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stawka: 14€-16€ brutto + wszystkie belgijskie dodatki (trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrówka, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne)

  • Stała praca od poniedziałku do piątku

  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

  • Zakwaterowanie niedaleko pracy – koszt € 70 tygodniowo

  • Pomoc polskojęzycznych koordynatorów w sprawach organizacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Oferta pracy

Job Talent NV

Naszym klientem jest firma wyspecjalizowana w serwisie i naprawie pojazdow, maszyn i ogólnej infrastruktury na lotnisku z Zaventem. W swoim zespole mają nalepszych techników i specjalistów, potrafiących rozwiązać każdy problem i usterkę.

Przewiń do profilu firmy