Pracownik Techniczny ds. Prototypów

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Erae Poland Sp. z o.o.

ERAE Poland sp. z o.o. jest nowo utworzoną spółką, rozpoczynającą produkcję części samochodowych. Spółką macierzystą Erae Poland jest Erae Automotive - firma o zasięgu globalnym, dostarczająca wysokiej jakości części samochodowe do klientów takich jak Toyota, Audi, Ford, Nissan, Honda i wielu innych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Region: śląskie

Główne zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie prototypów na potrzeby przyszłej produkcji
  • Współudział we wdrażaniu nowych produktów
  • Obsługa maszyn wydziału prototypowni oraz produkcyjnych
  • Kontrola wyprodukowanych części przy użyciu dedykowanego sprzętu pomiarowego z zachowaniem wymogów odbioru jakościowego oraz technologiczno-konstrukcyjnego
  • Uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu nowych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży automotive
  • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia spawacza, operatora wózka jezdniowego i operatora suwnicy mile widziane
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana
  • Dokładność, sumienność

Co oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę zawartą z firmą Erae Poland sp. z o.o.

Jeśli jesteś otwarty/otwarta na wyjątkowe wyzwanie tworzenia od podstaw nowego zakładu,

przyłącz się do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Erae Poland sp. z o.o. oraz na ich przetwarzanie i wykorzystywanie zarówno dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji, jak i kolejnych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.”