Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Techniczny ds. Prototypów

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Erae Poland Sp. z o.o.

    ERAE Poland sp. z o.o. jest nowo utworzoną spółką, rozpoczynającą produkcję części samochodowych. Spółką macierzystą Erae Poland jest Erae Automotive - firma o zasięgu globalnym, dostarczająca wysokiej jakości części samochodowe do klientów takich jak Toyota, Audi, Ford, Nissan, Honda i wielu innych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    Region: śląskie

    Główne zadania na stanowisku:

    • Wykonywanie prototypów na potrzeby przyszłej produkcji
    • Współudział we wdrażaniu nowych produktów
    • Obsługa maszyn wydziału prototypowni oraz produkcyjnych
    • Kontrola wyprodukowanych części przy użyciu dedykowanego sprzętu pomiarowego z zachowaniem wymogów odbioru jakościowego oraz technologiczno-konstrukcyjnego
    • Uczestnictwo w instalacji i uruchomieniu nowych maszyn i urządzeń

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne, min. zawodowe
    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży automotive
    • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Uprawnienia spawacza, operatora wózka jezdniowego i operatora suwnicy mile widziane
    • Znajomość j. angielskiego mile widziana
    • Dokładność, sumienność

    Co oferujemy:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Umowę o pracę zawartą z firmą Erae Poland sp. z o.o.

    Jeśli jesteś otwarty/otwarta na wyjątkowe wyzwanie tworzenia od podstaw nowego zakładu,

    przyłącz się do nas!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Erae Poland sp. z o.o. oraz na ich przetwarzanie i wykorzystywanie zarówno dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji, jak i kolejnych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r.”