Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny Działu Doposażeń Samochodów

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K. ''LEXUS KRAKÓW''O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 27 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy również liderem sprzedaży marki Lexus w kraju. Obecnie przy ul. Zakopiańska 68, powstał nasz nowy, największy w Europie, salon samochodowy - marki Toyota i Lexus. W związku z rozwojem SALONU PRZYSZŁOŚCI i  wysokim poziomem sprzedaży powiększamy nasz zespół o kolejnych pracowników.

Miejsce pracy: Zakopiańska 68

OPIS STANOWISKA:

  • Odbiór i kontrola dostaw samochodów do salonu
  • Koordynacja i nadzór nad parkiem samochodów służbowych
  • Jazda samochodem
  • Czyszczenie/ mycie samochodów przed wydaniem Klientowi
  • Dodatkowo w zimie: odśnieżanie.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku kierowcy( warunek konieczny- rozpatrujemy tylko takie CV)
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
  • predyspozycje do pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Toyota Motor Poland i Lexus Polska
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

Ogłoszenie archiwalne