Oferta pracy

Pracownik Techniczny – Elektromonter - Pion Wsparcia

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut WłókiennictwaO firmie

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Włókiennictwa

Brzezińska 5/15

Łódź

Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa od 75 lat realizuje projekty z zakresu innowacji włókienniczych, dostarczając na rynek produkty i technologie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Posiada akredytowane laboratoria badawcze, prowadzi procesy certyfikacji wyrobów włókienniczych i świadczy usługi w zakresie oceny zgodności odzieży ochronnej i rękawic (PPE), certyfikacji na znak Standard 100 by OEKO-TEX®, Bezpieczny dla Dziecka, Bezpieczny dla Niemowląt, Przyjazny dla Człowieka oraz certyfikacji zgodności wyrobów i usług z dokumentami normatywnymi.

Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz - 33 instytutów badawczych zlokalizowanych w 11 miastach w Polsce, które tworzą trzecią największą sieć badawczą w Europie.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY – ELEKTROMONTER
(PION WSPARCIA)Numer ref.: nr ref.: TT/26/2020

Przewidywany zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z konserwacją, przeglądami i naprawami:
    • instalacji elektrycznej oświetlenia i siły w budynkach Ł-IW,
    • instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń Ł-IW.
  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oświetlenia i siły oraz montaż prostej aparatury rozdzielczej i pomiarowej w budynkach Ł-IW.
  • Obsługa stacji transformatorowych przy ul. Śnieżnej 5 i ul. Gdańskiej 118 po stronie niskiego napięcia i średniego napięcia, konserwacja i wymiana uszkodzonych elementów w tych stacjach.
  • Udział w pracach prowadzonych przez pracowników Działu Technicznego i Inwestycji na użytek wykonywania nowych instalacji wod.-kan. oraz robót ślusarsko – montażowych.
  • Odpisywanie liczników energii elektrycznej, kontrola poboru mocy, kontrola napięcia oraz dokonywanie wpisu do dziennika dyżurnego w budynkach Ł-IW.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie zawodowe w kierunku elektrotechnika,
  • Posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego „E” („D”) grupy 1 do 15 kV,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Znajomość wykonywania pomiarów elektroenergetycznych mile widziana,
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Ciekawą pracę w środowisku opartym na współpracy i wzajemnym szacunku.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa
Dział Spraw Pracowniczych
92-103 Łódź, ul. Brzezińska 5/15
lub za pomocą przycisku aplikowania.
W przesłanych dokumentach prosimy podać nr referencyjny ogłoszenia.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 18 listopada 2020 r.

Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Włókiennictwa.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46 WE informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa z siedzibą w Łodzi przy ul. Brzezińskiej 5/15 reprezentowany przez Dyrektora.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Włókiennictwa możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected]
Klauzula informacyjna dostępna pod adresem: http://iw.lodz.pl/kariera/rodopraca/
20.10.2020
Nr ref. TT/26/2020

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy