Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Techniczny - Elektromonter (Pion Wsparcia)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut WłókiennictwaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z konserwacją, przeglądami i naprawami: instalacji elektrycznej oświetlenia i siły w budynkach Instytutu, instalacji elektrycznej maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oświetlenia i siły oraz montaż prostej armatury rozdzielczej i pomiarowej w budynkach Instytutu,

  • obsługa stacji transformatorowych przy ul. Śnieżnej 5 i ul. Gdańskiej 118 po stronie niskiego napięcia i średniego napięcia, konserwacja i wymiana uszkodzonych elementów w tych stacjach,

  • udział w pracach prowadzonych przez pracowników Działu na użytek wykonywania nowych instalacji wod.-kan. oraz robót ślusarsko – montażowych,

  • odpisywanie liczników energii elektrycznej, kontrola poboru mocy, kontrola napięcia oraz dokonywanie wpisu do dziennika dyżurnego w budynkach Instytutu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie zawodowe, preferowany kierunek - elektrotechnika,

  • posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego „E” („D”) grupy 1 do 15 kV,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość wykonywania pomiarów elektroenergetycznych mile widziana,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, uczciwość, sumienność oraz dokładność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa

Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa od 75 lat realizuje projekty z zakresu innowacji włókienniczych, dostarczając na rynek produkty i technologie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Posiada akredytowane laboratoria badawcze, prowadzi procesy certyfikacji wyrobów włókienniczych i świadczy usługi w zakresie oceny zgodności odzieży ochronnej i rękawic (PPE), certyfikacji na znak Standard 100 by OEKO-TEX®, Bezpieczny dla Dziecka, Bezpieczny dla Niemowląt, Przyjazny dla Człowieka oraz certyfikacji zgodności wyrobów i usług z dokumentami normatywnymi.

Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz - 32 instytuty badawcze zlokalizowane w 12 miastach w Polsce, które tworzą trzecią największą sieć badawczą w Europie.

Przewiń do profilu firmy

W przesłanych dokumentach prosimy podać nr referencyjny ogłoszenia.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 15.03.2021r.