Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Techniczny/ Gospodarczy (Konserwator)

Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie

  • Monte Cassino 15, Szczecin, Władysława Broniewskiego 14, Szczecin

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • drobne naprawy serwisowe i konserwacyjne

  • prace techniczne oraz remontowe

  • prowadzenie magazynów pomocniczych oraz warsztatu

  • utrzymanie czystości na posesji, koszenie traw, odśnieżanie

  • pomoc w przygotowaniu obiektów do realizacji zadań uczelni

  • dozór pomocniczy obiektów uczelni

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • samodyscyplina i dbałość o powierzone narzędzie i sprzęt

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • praca na wysokości do 3 m

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia elektryczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w uczelni wyższej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

O nas

Akademia Nauk Stosowanych (dawniej: Wyższa Szkoła Humanistyczna) TWP w Szczecinie istnieje od 1997r., jest jedną z pierwszych uczelni niepublicznych utworzonych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Uczelnia charakteryzuje się stałym i dynamicznym rozwojem, a wysoki poziom i jakość kształcenia jest priorytetem w działalności.