Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny

BIBLIOTEKA ŚLĄSKA

  • Plac Rady Europy 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Plac Rady Europy 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektów

  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (tj. klimatyzacja, wentylacja, elektryka, sanitarne).

  • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej, drobne naprawy, wymiany

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia SEP

  • zdolności techniczne, manualne,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

To oferujemy

  • zatrudnienie w największej bibliotece naukowej regionu i najnowocześniejszej w Polsce regionalnej bibliotece cyfrowej,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,

  • odpowiedzialną i interesującą pracę, zapewniamy świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • wypłatę nagrody rocznej,

  • wypłatę nagród jubileuszowych.