Logo Pracuj.pl

Pracownik techniczny

RADIOSTER Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:30-15:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

RADIOSTER Sp. z o.o.

Wilcza 7

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie uszkodzonych sterowań radiowych
  • montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych (sterowań radiowych),
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • programowanie urządzeń elektronicznych (sterowań radiowych)

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość zagadnień elektronicznych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • interesującą pracę dającą możliwości rozwoju pod kątem technicznym,
  • możliwości awansu,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia w zakresie naszej oferty,
  • możliwość uzyskania uprawnień SEP,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30,
  • premie oraz półroczne bonusy.

O nas

RADIOSTER Sp. z o.o. została założona w 1993 roku jako przedstawiciel firmy HETRONIC w Polsce. W 1995 roku firma poszerzyła swoją działalność o współpracę z producentem szynoprzewodów firmą FELS (obecnie ESARIS Industries) oraz niemieckim producentem Spohn&Burkhardt oferującym m.in. manipulatory sterownicze, stanowiska sterownicze, rezystory, kolumny sterownicze. W następnych latach rozszerzono zakres oferty o bębny kablowe, kasety sterownicze, ograniczniki udźwigu, a także podjęto współpracę z firmą HETRONIC w zakresie produkcji radiowych urządzeń sterujących.

Pracownik techniczny, Wilcza 7, Katowice