Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik techniczny

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

    Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

    Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:
    PRACOWNIK TECHNICZNY
    Miejsce pracy: Kołobrzeg

    JEŻELI:

    • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie
    • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
    • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
    • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

    A JEŚLI DO TEGO JESZCZE:

    • Angażujesz się w swoje obowiązki
    • Samodzielnie montowałeś meble

    TWOJE ZADANIA:

    • Montaż mebli ekspozycyjnych
    • Obsługa magazynu sklepowego
    • Rozładunek i załadunek dostaw
    • Wydawanie towaru Klientom

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę – pełny etat
    • Stabilne zatrudnienie
    • Stałe wynagrodzenie
    • Szkolenie stanowiskowe
    • Rabaty na asortyment sklepu Abra

    CHCEMY CIĘ POZNAĆ. A TY – CHCESZ POZNAĆ NAS?