Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Techniczny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie to czterogwiazdkowy hotel oferujący komfortowe zakwaterowanie i przyjazną atmosferę, zarządzany przez grupę hotelową Radisson Hotels Group. Posiada 152 pokoje oraz jedno z największych i najpiękniejszych centrów konferencyjnych o powierzchni 1000 m2 z widokiem na Wawel. Hotel znajduje się niedaleko Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE, tuż przy Bulwarach Wiślanych.

    Yes I Can! - To nasza filozofia obsługi, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Dobry gospodarz musi obdarzać swoich gości pełną uwagą przez cały czas trwania pobytu. W Park Inn wszyscy – kierownik hotelu, kelner, recepcjonista, portier i każdy inny członek zespołu – odgrywają ważną rolę w zapewnieniu naszym gościom niezapomnianego pobytu.

    Masz doświadczenie w zaawansowanych technologicznie budynkach? Jesteś złotą rączką? Potrafisz wszystko naprawić? Stworzyć coś własnego? Jesteś człowiekiem czynu? Wspaniale! Nasi goście mogą się odprężyć i przygotować na idealny pobyt w naszym hotelu!

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania na stanowisku:

    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja i naprawa (instalacji i urządzeń technicznych budynku) zgodnie z funkcjonującymi procedurami
    • Realizacja zgłaszanych usterek w pokojach hotelowych i zapleczu hotelowym
    • Obsługa urządzeń oraz wyposażenia pomieszczeń
    • Wykonywanie pozostałych zadań, zlecanych przez kierownika działu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektu (hotel, lub galeria lub biurowiec)
    • Znajomość systemów wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
    • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznej + uprawnienia SEP min 1 kV
    • Umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych
    • Otwartość na wiedzę techniczna
    • Umiejętność pracy w zespole i pozytywna osobowość
    • Umiejętność koordynacji i samodzielność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze
    • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
    • Pracę w sympatycznym, zgranym i stałym zespole
    • Opiekę medyczną LuxMed, dofinansowanie do Multisport
    • Benefity pozapłacowe (m.in. dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne)
    • Codziennie darmowe pyszne obiady dla Pracowników, kawę i owoce
    • Imprezy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami