Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny

M Hotel ***

  • Świętej Teresy 111
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

M Hotel ***

Świętej Teresy 111

Łódź

Nowoczesny, świetnie położony hotel *** na przedmieściach Łodzi, poszukuje otwartych osób do współpracy w pozytywnie nastawionym i wspierającym zespole.

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń technicznych,
  • Konserwacja oraz bieżąca naprawa urządzeń elektrycznych i mechanicznych, instalacji elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych,
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne,
  • Drobne prace remontowe,
  • Aktywny udział w przygotowaniu eventów, konferencji, kolacji biznesowych i innych spotkań odbywających się w obiekcie.
  • Usuwanie bieżących usterek w pokojach hotelowych i częściach wspólnych obiektu,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średniego technicznego,
  • Uprawnienie elektryczne „E” 1 kV (mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku konserwatora, mile widziane doświadczenie w hotelu,
  • Przyjazne usposobienie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Elastyczność w związku z godzinami pracy,
  • Skrupulatność, dokładność i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy:

  • Pracę w miłym i zgranym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju i czynnego budowania marki hotelu.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj" lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 693 531 515.

Ogłoszenie archiwalne