Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Techniczny

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.O firmie

  • Diamentowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

Diamentowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • montaż urządzeń i instalacji elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • posiadanie zdolności manualnych.

Mile widziane

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.