Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny - Magazynier

Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 94
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o.

Goleniowska 94

Szczecin

Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o. to zespół niezależnych inżynierów i laborantów, który, na co dzień zajmuje się wykonywaniem badań odbiorowych robót budowlanych na rożnych inwestycjach w województwie.

Obecnie zatrudniamy na stałe zespół niepełna 30 osób, i współpracujemy z ponad 20 specjalistami różnych dziedzin budownictwa.

Nasz zespół Laborantów oraz kadra zarządzająca posiada bogate doświadczenie w pracy w kraju i za granicą. Zatrudnieni w firmie specjaliści z zakresu badań terenowych i laboratoryjnych brali udział w obsłudze laboratoryjnej inwestycji zarówno o znaczeniu lokalnym jak i strategicznym m.in. Budowa południowej obwodnicy m. Stargard Szczeciński w ciągu drogi krajowej Nr 10 Szczecin – Bydgoszcz, Budowa Drogi ekspresowej S3 na odcinku Szczecin - Gorzów, Budowa Montowni Maszyn Przeładunkowych Cargotec, Budowa Prologis w GPP. Budowa Obwodnicy Szczecinka w ciągu Drogi ekspresowej S11, Budowa Drogi Ekspresowej S6- Nowogard- Płoty, Budowa węzła Łękno w Szczecinie

Z uwagi na ciągły rozwój firma poszukuje kandydatów na stanowisko : Pracownik techniczny/ magazynier

 Chcesz dowiedzieć się więcej: www.laboratoriumdrogowe.szczecin.pl

Osoba zatrudniona na stanowisku technicznym będzie odpowiedzialna za wydawanie i przyjmowanie sprzętu terenowego z i do magazynu, oraz za jego bieżącą kontrolę techniczną i raportowanie stanu sprzętu i magazynu

Obowiązki pracownika:

  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu
  • Przeglądy maszyn oraz drobne naprawy/ codzienna bieżąca kontrola sprzętu
  • Raportowanie braków i uszkodzeń
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej
  • Dbałość o czystość maszyn i magazynu
  • Bieżąca obsługa pracowników w magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych -gwinotwanie, spawanie, drobne naprawy mechaniczne
  • Umiejętność obsługi komputera- element niezbędny do obsługi sytemu informatycznego obowiązującego w Laboratorium
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • serwisowana odzież robocza
  • ubezpieczenie grupowe
  • wdrożenie do pracy

Ogłoszenie archiwalne