Logo Pracuj.pl

Doradca techniczny - Serwisant

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o.

Brzezińska 50

Mysłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów oddziału handlowego
  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych
  • Dbałość o magazyn produktów

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie/wykształcenie techniczne
  • Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Umowę o pracę, motywujące wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie należącej do międzynarodowego koncernu

Międzynarodowa firma z branży hydrauliki siłowej Manuli Fluiconnecto poszukuje na stanowisko: Pracownik Techniczny

(Mysłowice-Brzezinka).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podanym poziomem oczekiwanego wynagrodzenia całkowitego brutto z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj lub Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. ul. Brzezińska 50 41-400 Mysłowice Tel. 32 222-02-94.

Doradca techniczny - Serwisant, Brzezińska 50, Mysłowice