Pracownik Techniczny Placu Poleasingowego

Idea Getin Leasing S.A.O firmie

  • 55-080 Pietrzykowice, Polska
    Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Idea Getin Leasing S.A.

55-080 Pietrzykowice

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Idea Getin Leasing S.A. powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jesteśmy liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Od początku swego istnienia tworzymy trwałe relacje z klientami i szybko reagujemy na zmiany zachodzące na rynku, dostosowując swoją ofertę do potrzeb przedsiębiorców.

Aktualnie do Departamentu Sprzedaży Poleasingowej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Techniczny Placu PoleasingowegoNumer ref.: nr ref.: DSP/07/2020
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • załadunek oraz rozładunek wózkiem widłowym przedmiotów i pojazdów poleasingowych
  • obsługa techniczna pojazdów na placu (m.in. dolewanie paliwa, sprawdzenie ciśnienia opon, sprawdzenie stanów płynów eksploatacyjnych, ładowanie akumulatorów)
  • dbałość o estetykę placu i samochodów (przeparkowanie pojazdów, wskazywanie pojazdów do mycia, zgłaszanie bieżących awarii)
  • dbałość o stan zaopatrzenia technicznego
  • dbałość o porządek na placu oraz w magazynie
  • współpraca z działem sprzedaży
  • bieżące zadania zlecone przez przełożonych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne)
  • zorganizowany przewóz pracowników z Wrocławia do Pietrzykowic
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • indywidualne podejście do każdego pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy