Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny - Serwisant

VITRONIC Machine Vision Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Marcina Flisa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

VITRONIC Machine Vision Polska Sp. z o. o.

Marcina Flisa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz instalacja urządzeń, okablowanie, kalibracja (urządzenia laserowe)

  • Instalowanie i wdrażanie nowych systemów logistycznych (urządzenia transportowe, mierzące) i/lub systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego

  • Wykonywanie okresowych przeglądów i serwisów urządzeń logistycznych oraz urządzeń wykorzystywanych w ruchu drogowym

  • Kompletowanie dokumentacji technicznej związanej z montażem urządzeń

  • Obsługa klienta w dziale serwisowym - diagnozowanie błędów i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – mile widziany profil techniczny lub zainteresowanie w tym temacie

  • Znajomość zagadnień montażu elektrycznego (mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych)

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B - warunek konieczny

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny

  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie, dodatki

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód, zestaw narzędzi)

  • Pełną obsługę biura w trakcie wyjazdów służbowych (loty, hotele, samochód)

  • Pakiet szkoleń w Polsce i za granicą

  • Rozwój w młodym, ambitnym zespole

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Dzięki wysokiej technologii i zaangażowaniu zespołu, grupa VITRONIC wyznacza dziś standardy przyszłości. Firma VITRONIC, mimo ciągłego rozwoju, szanuje i dba o partnerską kulturę organizacji.

Przewiń do profilu firmy