Oferta pracy

Pracownik Techniczny - Serwisant

PHU Machelski Serwis Kotłów GazowychO firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Machelski Serwis to doświadczony zespół fachowców od lat związanych ze światem termotechniki. Funkcjonujemy na rynku od 1998 roku, prowadzimy Autoryzowany Serwis Junkers zapewniając profesjonalne oraz kompleksowe wsparcie i serwis techniki grzewczej marki Junkers.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na wykonywaniu napraw, konserwacji oraz przeglądów urządzeń gazowych u klienta oraz diagnozowaniu problemów technicznych. Praca z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • prawo jazy kat. B
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • mile widziane uprawnienia gazowe
Oferujemy:
  • samodzielną pracę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • telefon oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Machelski Serwis z siedzibą w Skórzewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy