Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Techniczny - Serwisant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-04-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PHU Machelski Serwis Kotłów Gazowych

Machelski Serwis to doświadczony zespół fachowców od lat związanych ze światem termotechniki. Funkcjonujemy na rynku od 1998 roku, prowadzimy Autoryzowany Serwis Junkers zapewniając profesjonalne oraz kompleksowe wsparcie i serwis techniki grzewczej marki Junkers.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na wykonywaniu napraw, konserwacji oraz przeglądów urządzeń gazowych u klienta oraz diagnozowaniu problemów technicznych. Praca z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przy użyciu oryginalnych części zamiennych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • prawo jazy kat. B
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • mile widziane uprawnienia gazowe
Oferujemy:
  • samodzielną pracę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • telefon oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Machelski Serwis z siedzibą w Skórzewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.