Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny Serwisu

AQUA SERWIS S.A.O firmie

5 6006 600 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aqua Serwis S.A. jest  dynamicznie rozwijająca się spółką specjalizująca się w zarządzaniu obiektami użyteczności publicznej i komercyjnej. Prowadzimy obsługę techniczną między innymi Afrykarium, Narodowego Forum Muzyki oraz Nicolas Business Center we Wrocławiu. Obszary działań Spółki wymagają  szerokiego  zakresu kompetencji  jej pracowników w wielu dziedzinach oraz pogłębionej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii. Aqua Serwis S.A. zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną, m. in. w branży: konstrukcyjno-budowlanej, technologicznej, elektrycznej, instalacyjnej czy mechanicznej.

Opis stanowiska:

  • stała współpraca z innymi działami w firmie
  • diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie awarii i pojawiających się problemów technicznych
  • serwis oraz konserwacja podstawowych systemów, urządzeń występujących na obiektach
  • obsługa systemów elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych – podstawowy zakres
  • przeprowadzanie bieżących napraw sprzętu i urządzeń
  • aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych, budowa pozytywnego wizerunku

Wymagania podstawowe:

  • doświadczenie w realizacji prac tzw. „złotej rączki”
  • umiejętność diagnozowania i usuwania prostych usterek w obrębie instalacji i urządzeń
  • uprawnienia do pracy na wysokości pow. 3 m
  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  • dyspozycyjność
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe (preferowane w dziale utrzymania ruchu lub serwisie)
  • prawo jazdy kat B
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • pracę w ciekawym zespole i miłej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne