Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik techniczny

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ek do pracy na stanowisku:

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Utrzymywanie sprawności linii sortowniczej oraz kompostowni - drobne remonty, bieżące naprawy, wymiany części eksploatacyjnych, usuwanie zatorów tworzących się na linii
    • Dbałość o czystość i porządek na terenie sortowni i kompostowni

    Co jest dla nas ważne:

    • Wykształcenie techniczne, minimum zasadnicze zawodowe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. C oraz uprawnienia do obsługi ciężarówki hakowej, na ładowarki teleskopowe, zwyżki nożycowe - będą dodatkowym atutem
    • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV
    • Wyobraźnia techniczna
    • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
    • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
    • Przyjazną atmosferę
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów:
      o Ubezpieczenie medyczne
      o Karta sportowa
      o Ubezpieczenie grupowe
      o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Polski lider ochrony środowiska

    Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

    Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

    Więcej na: www.grupa-eneris.pl