Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik techniczny

TZMO S.A.

  • Rolna 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

TZMO S.A.

Rolna 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w pralni i sterylizatorni,

  • dokonywanie napraw, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń,

  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących ewentualne uszkodzenia,

  • wprowadzenie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń,

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany zakres: elektrotechnika, mechanika lub automatyka,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i czytania rysunków technicznych

  • pracowitość, sumienność, systematyczność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w dwuzmianowym, docelowo trzyzmianowym systemie czasu pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TZMO S.A.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Przewiń do profilu firmy