Oferta pracy

Pracownik techniczny - Technik obiektu

Grupa GPECO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to coś więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • przeglądy, regulacja i konserwacja instalacji wewnętrznych (m.in. hydraulika, wod-kan, elektryka)
  • prace ogólnobudowlane
  • realizacja planu konserwacji i cyklicznych przeglądów
  • usuwanie bieżących usterek
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w usługach konserwatorskich lub/i doświadczenia w instalatorstwie hydraulicznym lub/i instalatorstwie elektrycznym
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej lub jej posiadanie
  • średniego wykształcenia technicznego / zawodowego
  • mile widziane: uprawnienia SEP gr. 1 „E”
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania w pracę

Oferujemy:

  • stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 01.03.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne