Oferta pracy

Pracownik Techniczny Utrzymania Ruchu

ICN Polfa Rzeszów S.A.O firmie

  • Przemysłowa 2, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ICN Polfa Rzeszów S.A.

Przemysłowa 2

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w ruchu na zmianach produkcyjnych, przezbrajanie linii, regulacje, naprawy

  • Remonty oraz konserwacje maszyn i urządzeń

  • Nadzór nad stanem technicznym urządzeń

  • Prewencja i analiza usterek

  • Sprawne i szybkie usuwanie usterek i zakłóceń w pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Prowadzenie stosownej dokumentacji

  • Praca w systemie trójzmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość zagadnień elektrotechniki, elektroniki i mechatroniki

  • Umiejętność wykonywania prac elektromechanicznych, mechanicznych i ślusarskich

  • Uprawnienia SEP Grupa 1 do 1kV – lub więcej

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, dokumentacji technicznych maszyn i linii produkcyjnych

  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, silna motywacja oraz operatywność, a także odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność

  • Kreatywność i zaangażowanie w osiąganie celów

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość podstaw programowania wybranego sterownika

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii technicznej

To oferujemy

  • Pracę w dużej i rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze pracy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym

  • Stabilne warunki pracy i zatrudnienia

  • Prywatną opiekę medyczną, Program emerytalny, ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma farmaceutyczna ICN POLFA Rzeszów S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przewiń do profilu firmy