Logo Pracuj.pl

Pracownik techniczny w dziale Utrzymania Ruchu

HPT INNOVATION SP Z O OO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn
  • Wykonywanie napraw i konserwacji
  • Wykonywanie usprawnień w celu poprawy efektywności i dostępności maszyn

Nasze wymagania

Jeżeli jesteś:

• Automatykiem, elektrykiem lub mechanikiem

• Masz doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

• Możesz pracować w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

Pracownik techniczny w dziale Utrzymania Ruchu, Bydgoszcz