Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny w dziale utrzymania ruchu

  • Cukrowa 22, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Cukrowa 22

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, przeglądy oraz naprawy urządzeń produkcyjnych

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac naprawczych

  • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom produkcji

  • naprawa w usterek w obiekcie

  • przestrzeganie procedur zarządzania jakością

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedzy z zakresu mechaniki lub elektromechaniki

  • zdolność do realizacji zadań pod presją czasu

  • umiejętność pracy bez stałego nadzoru

  • komunikatywności

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

  • pracę w nowym obiekcie w Szczecinie, w dobrze skomunikowanym miejscu

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji

  • pracę w zgranym zespole z najnowocześniejszymi technologiami w branży

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałego zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Praca do w nowym budynku zlokalizowanym przy ul. Cukrowej.

Więcej o tym obiekcie jak i o firmie:

Przewiń do profilu firmy

Europejski lider cyfrowej produkcji książek, a także producent zrobotyzowanych urządzeń introligatorskich, przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu będące trzykrotnym laureatem Diamentów Forbesa.