Logo Pracuj.pl

Pracownik techniczny w dziale utrzymania ruchu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Cukrowa 22

Gumieńce

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, przeglądy oraz naprawy urządzeń produkcyjnych,
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac naprawczych,
  • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom produkcji,
  • naprawa w usterek w obiekcie,
  • przestrzeganie procedur zarządzania jakością.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedzy z zakresu mechaniki lub elektromechaniki,
  • zdolność do realizacji zadań pod presją czasu,
  • umiejętność pracy bez stałego nadzoru,
  • komunikatywności.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności,
  • pracę w nowym obiekcie w Szczecinie, w dobrze skomunikowanym miejscu,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w zgranym zespole z najnowocześniejszymi technologiami w branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałego zatrudnienia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Praca do w nowym budynku zlokalizowanym przy ul. Cukrowej. Więcej o tym obiekcie jak i o firmie:

Pracownik techniczny w dziale utrzymania ruchu, Cukrowa 22, Gumieńce, Szczecin