Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik techniczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Waflowa 7a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Waflowa 7a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa

  • kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji

  • nadzór nad przeglądami technicznymi instalacji specjalistycznych, maszyn oraz urządzeń

  • zarządzanie procesami związanymi z awariami, nadzór nad ich usuwaniem

  • współpraca z firmami odpowiedzialnymi za odbiór odpadów komunalnych oraz medycznych

  • wykonywanie prac porządkowych na terenie zewnętrznym, koszenie trawy, pielęgnacja roślin, odśnieżanie

  • przyjmowanie dostaw oraz dystrybucja materiałów i wyposażenia do pomieszczeń magazynowych

  • wykonywanie drobnych prac naprawczych

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • umiejętność majsterkowania tzw. „złota rączka”

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • nastawienia na działanie, szukanie coraz lepszych rozwiązań

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w placówce medycznej

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie (pierwsza umowa: zlecenie na trzymiesięczny okres próbny)

  • wynagrodzenie 2800 – 3000 zł netto

  • pracę od poniedziałku do piątku (godziny pracy do ustalenia)

  • praca u solidnego pracodawcy, w miłym zespole