Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Techniczny

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa SkalnegoO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Racjonalizacji 6/8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w budynkach Łukasiewicz-IMBiGS prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji kanalizacyjnych

  • Dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, instalacji i sieci.

  • Wykonywanie napraw planowanych i modernizacji sieci, instalacji i urządzeń

  • Wykonywanie konserwacji, napraw urządzeń sanitarnych, wymiany armatury, naprawy urządzeń sanitarnych

  • Konserwacja bieżących naprawach, sprawdzeniu prawidłowej eksploatacji a w razie koniczności bieżącej naprawy obiektów budowlanych Łukasiewicz-IMBiGS

  • Dbanie o czystość i porządek na terenie oraz drogach wewnętrznych Instytutu, szczególnie w okresie zimowym w trudnych warunkach atmosferycznych

  • Pomoc przy pielęgnacji terenów zielonych trawników krzewów i drzew na terenie całego Łukasiewicz-IMBiGS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe

  • Poszukujemy osoby potrafiącej samodzielnie rozwiązywać problemy

  • Umiejętności techniczne i remontowo-budowlane oraz w zakresie prac sanitarno- hydraulicznych, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi

  • Odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu

  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • Punktualność, komunikatywność, spostrzegawczość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 8:30)

  • indywidualny pakiet szkoleń

  • otwartość na zgłoszenie własnych pomysłów i realizację inicjatyw

  • zgrany zespół i miłą atmosferę pracy

  • dofinansowanie do zajęć sportowych- karta MultiSport,

  • dofinansowanie do opieki medycznej

O nas

Misją Instytutu jest prowadzenie badań podstawowych i stosowanych w dziedzinie mechanizacji, w budownictwie, w górnictwie skalnym oraz w ochronie środowiska poprzez opracowywanie nowych maszyn, technologii, projektów związanych z recyklingiem i gospodarką odpadami z jednoczesnym wdrażaniem tych rozwiązań innowacyjnych przy współpracy z przemysłem...