Logo Pracuj.pl

Pracownik techniczny

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut MotoryzacjiO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji

Jagiellońska 55

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniach inżynierskich wykonywanych zgodnie z dokumentami normatywnymi,
  • obsługa techniczna stanowisk badawczych,
  • obsługa urządzeń warsztatowych,
  • obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej, wykonywanie przeglądów, utrzymanie aparatury w należytym stanie technicznym,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektromechanika, automatyka lub pokrewne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracach technicznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych,
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz sprawne posługiwanie się narzędziami warsztatowymi,
  • sumienność, skrupulatność i dokładność podczas wykonywania powierzonych obowiązków,
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej, otwartość na niestandardowe działanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. C,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe,
  • uprawnienia operatora suwnic i wciągarek,
  • uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy,
  • zadaniowy system rozliczania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, studia, szkolenia),
  • dogodną lokalizację oraz komfortowe warunki pracy,
  • bezpłatne miejsce parkingowe,
  • pakiet socjalny - dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, dofinansowanie do kart Medicoversport,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie w korzystnej cenie (odpłatnie),
  • możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej w korzystnej cenie (odpłatnie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet opieki medycznej

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji to instytut współtworzący trzecią największą sieć badawczą w Europie. Instytut prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie motoryzacji. W ramach swojej działalności Instytut realizuje inwestycje na rzecz utrzymania i rozwoju infrastruktury badawczej w tym aparatury badawczej i pomiarowej.

Pracownik techniczny, Jagiellońska 55, Praga-Północ, Warszawa