Oferta pracy

Pracownik techniczny

Duvenbeck

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy: 6:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Drobne prace naprawcze/konserwacyjne m.in. naprawa/klejenie plandek,

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie regulaminu bazy transportowej przez przebywające tam osoby,

  • Wydawanie kierowcom materiałów z magazynu oraz zgłaszanie braków magazynowych,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • Codzienne sporządzanie inwentaryzacji samochodów ciężarowych i naczep znajdujących się na placu

  • Odbiór i podstawianie aut do serwisów oraz okresowych przeglądów samochodowych

  • Raportowanie swojej pracy przełożonemu, Inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego,

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy (godz. 6:00-22:00),

  • Dobrej organizacji pracy własnej, Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności manualno-technicznych,

  • Dobrej znajomości pakietu Ms Office,

  • Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • Mile widziane prawo jazdy kat C+E,

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,

  • Pracę w dużej firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, upominki i premie na święta, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Duvenbeck

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik techniczny.

Przewiń do profilu firmy