Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych, takich jak podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycia.

    Aktualnie poszukujemy pracowników do:

    Telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego

    Zakres obowiązków

    • codzienny telefoniczny kontakt z klientem niemieckim,
    • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń awarii,
    • praca zmianowa zarówno w dni robocze jak i weekendy (dotyczy również nocy),
    • harmonogram pracy elastyczny, ustalany indywidualnie,
    • praca odpowiednia dla każdego niezależnie od wieku.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,,
    • przestrzeganie czasu pracy,
    • otwartość i komunikatywność,
    • dyspozycyjność,
    • wysoka kultura osobista,
    • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dodatkowe świadczenia socjalne (karta multisport, fundusz socjalny),
    • umowa zlecenie lub o umowę o pracę (preferowana forma zatrudnienia),
    • stabilne stanowisko pracy w jednej z wiodących firm na świecie w branży,
    • nowoczesne stanowisko pracy w nowo oddanym obiekcie biurowym.
    CV prosimy przesyłać za pomocą aplikuj lub na adres mailowy: w.stein@minol-zenner.pl

     Minol ZENNER Sp. z o.o.,
    ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź

    Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”