Oferta pracy

Pracownik terenowy obsługi technicznej farm wiatrowych

WPD WINDMANAGER POLSKA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Głogowska 31
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WPD WINDMANAGER POLSKA sp. z o.o.

Głogowska 31

Poznań

Wprowadź świeży powiew do swojego życia zawodowego! Współpracuj z nami nad przyszłością energetyki wiatrowej.

wpd windmanager od 1998 roku dostarcza wszelkie usługi potrzebne do  komercyjnego i technicznego zarządzania farmami wiatrowymi oraz fotowoltaicznymi. Ponad 400 wykwalifikowanych pracowników naszej firmy w oddziałach na całym świecie zajmuje się ok. 362 parkami wiatrowymi z 2.030 turbinami. i łączną mocą ok. 4.313 MW.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.windmanager.pl.

Do naszej lokalizacji w Poznaniu szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

Twoje główne obowiązki to:

  • Przeprowadzanie kontroli różnych typów turbin wiatrowych
  • Realizacja zleceń serwisowych na stacjach transformatorowych i stacjach przesyłowych
  • Wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych turbin wiatrowych i pozostałej infrastruktury parku wiatrowego
  • Testy kabli SN, w tym naprawy uszkodzeń kabli
  • Tworzenie dzienników i raportów

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz wykształcenie elektrotechniczne
  • Doświadczenie w zakresie średniego napięcia będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz dobrą kondycję fizyczną i zdolność do pracy na wysokości
  • Jesteś gotowy do regularnej pracy w terenie, elastyczny i wykazujesz wysoki poziom zaangażowania.
  • Potrafisz obsługiwać komputer (pakiet MS-Office)
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem
  • Potrafisz pracować w sposób usystematyzowany i samodzielny .

Oferujemy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w przyjaznym i zmotywowanym zespole
  • bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w odnoszącej sukcesy i silnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • ciągłą współpracę z kolegami z kwatery głównej w Niemczech
  • świetną możliwość do rozwoju poprzez kursy i szkolenia

Zainteresowany? W takim razie oczekujemy na Twoją aplikację. Swoje CV wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem oraz najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia pracy możesz przesłać klikając na przycisk "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy